pexels-jonathanborba-5563472
HHR__DSC7440

Naše správa se vyplatí

Nejkvalitnější správa rodinných domů a vil za nejvýhodnější cenu

Poctivou správu rodinných domů a vil ocení nejen majitelé, kteří žijí v zahraničí, ale i ti, kteří nechtějí trávit čas údržbářskými pracemi, komunikací s nájemníky a stále něco řešit. Svěřte svůj dům profesionálům a užívejte si výnosy z bezstarostného pronájmu. Momentálně spravujeme téměř 250 nemovitostí v hodnotě 4 miliard korun a počet spokojených klientů stále roste.

Adéla Press, vedoucí divize Správy nemovitostí

Správa domu na zkoušku
3 měsíce zdarma

Víme, že důvěra se musí vybudovat. Nabízíme vám možnost vyzkoušet naše služby na 3 měsíce zdarma a bez závazků.

klient na 1. místě

Budeme vám spolehlivým partnerem

„Správa rodinných domů a vil je určena pro vlastníky, kteří chtějí co nejvyšší výnos z nemovitosti bez starostí a časové investice. Můžete nám svěřit klíče i plnou moc s jistotou, že o váš majetek bude postaráno na 100 %. A to ať jste kdekoli na světě. Hodně pronajímatelů je s námi už od počátku, tedy skoro tři desetiletí. Naši realitní kancelář si oblíbili jak expati, kteří v Praze žijí už řadu let, tak i majitelé žijící v cizině, kteří potřebují spolehlivého partnera při procesu koupě rodinného domu nebo vily v Praze."
Blažena Polahárová, majitelka a jednatelka Happy House Rentals, s.r.o.

Naše ceny

Kolik stojí správa rodinného domu na klíč?

Cena za správu rodinného domu nebo vily se odvíjí od vzdálenosti od Prahy a velikosti domu a pozemku.

Pokud vlastníte více rodinných domů nebo vil, rádi Vám navrhneme cenu v rámci výhodnějšího balíčku.

Nejlepší na trhu

Co obsahuje správa rodinného domu nebo vily?

Díky našemu specializovanému týmu je váš dům vždy v dobrých rukou. Většina pronajímatelů domů a vil je s námi už od počátku, tedy více než dvě desetiletí. Váš dům obsadíme solventním nájemcem, většinou z řad zaměstnanců zahraničních korporací a ambasád. Úspěšně také spolupracujeme s relokačními agenturami, které vědí, že se na nás mohou spolehnout.

Služby v ceně

Zkušený realitní tým pečlivě vybírá jen solventní nájemníky a poskytuje prvotřídní servis všech aspektů správy pod jednou střechou. Rádi vám dokážeme, že děláme nejkvalitnější správu rodinných domů a vil v Praze a okolí a to za nejvýhodnější cenu.

Služby za poplatek

Kromě služeb, které máte v ceně správy, zařídíme i cokoli dalšího, co je kolem pronájmu, koupě nebo prodeje nemovitosti potřeba. Máme širokou síť spolehlivých partnerů ze všech oblastí péče o nemovitosti a za 27 let existence si vybíráme jenom ty spolehlivé a cenově přijatelné.

U nás jste vždy na 1. místě

Ke správě nemovitostí přistupujeme pečlivěji a flexibilněji, než je zvykem. Průběžně naši službu stále zefektivňujeme. Jsme připraveni naslouchat vašim požadavkům. Rádi vás přivítáme v naší kanceláři, kde se můžete potkat s vedoucí divize správy nemovitostí Adélou Press včetně majitelky firmy Blaženy Polahárové.

Výhodný balíček

Pokud vlastníte více rodinných domů nebo vil, rádi Vám navrhneme cenu v rámci výhodnějšího balíčku.

kontaktujte nás

Správa na zkoušku
3 měsíce zdarma

Jsme si vědomi, že důvěru je třeba budovat, a proto vám nabízíme možnost vyzkoušet naši správu bytů, rodinných domů a vil na 3 měsíce zdarma. Během této doby se rozhodnete, jestli chcete pokračovat. Pro více informací vyplňte formulář a my vás obratem kontaktujeme, abychom vám vše podrobně vysvětlili.

Spočítáme ideální nájemné, odpovíme vaše dotazy