Klient vždy na 1. místě
Klient vždy na 1. místě
27 let na trhu
27 let na trhu
Nejlepší služby i ceny
Nejlepší služby i ceny
250 nemovitostí ve správě
250 nemovitostí ve správě

Kdo jsme

Už 27 let si úspěšně budujeme dobré jméno na pražském trhu

Divize správy nemovitostí je nedílnou součástí realitní společnosti Happy House Rentals s.r.o., která úspěšně poskytuje realitní služby již skoro tři desetiletí. Děláme vše proto, abyste z vlastní nemovitosti měli co nejvyšší možný výnos, aniž byste se o ni museli jakkoli starat. Zároveň dbáme na spokojenost nájemníků. Poskytujeme zkrátka poctivý a efektivní servis všem našim klientům, kteří kromě profesionality oceňují i náš pozitivní a lidský přístup. Díky tomu máme 80 % nemovitostí ve správě díky doporučení jiného spokojeného majitele.

Adéla Press, vedoucí divize Správy bytů a rodinných domů

Staráme se o vaši nemovitost jako o vlastní

Vedením divize je pověřena Adéla Press, která nabyla cenné zkušenosti se správou nemovitostí ve Velké Británii. Pravou rukou je jí asistentka Michaela Křiváková, která dohlíží na veškeré opravy a rekonstrukce. Stav vašich nemovitostí a jejich spořádané užívání nájemníky pravidelně kontroluje koordinátor inspekcí Jiří Opatrný. O účetnictví, software, data a statistiky se vzorně stará Markéta Mikanová. Ta má přehled o výnosech, délce obsazenosti bytů a dalších důležitých parametrech

Obsazování nemovitostí solidními nájemníky mají na starosti zkušení realitní makléři, většina z nich se v oboru pohybuje přes deset let. Služby zkušeného realitního makléře jsou bonus, který vám většina správcovských firem nenabídne. Se špičkovými externími dodavateli úzce spolupracujeme na úklidech, opravách, rekonstrukcích a dalších činnostech potřebných pro špičkovou správu vašeho majetku.

Správa na klíč podle vašich potřeb

Ke správě nemovitostí přistupujeme pečlivěji a flexibilněji, než je zvykem. Průběžně práci stále zkvalitňujeme a zefektivňujeme. Jsme připraveni naslouchat vašim požadavkům a připomínkám, jak služby ještě více zdokonalit. Rádi vás přivítáme na osobní schůzce v naší kanceláři, kde se můžete potkat s celým týmem včetně majitelky firmy Blaženy Polahárové.

Kdo jsme

Už 27 let si úspěšně budujeme dobré jméno na pražském trhu

Adéla Press

vedoucí divize Správy bytů a rodinných domů

Blažena Polahárová

majitelka společnosti,
prodej činžovních domů

Michaela Křiváková

koordinátorka oprav a rekonstrukcí

Správa na zkoušku
3 měsíce zdarma

Víme, že důvěra se musí vybudovat. Nabízíme vám možnost vyzkoušet naše služby zdarma a bez závazků. Jsme si jisti, že budete spokojeni. Přesvědčte se sami.

kontaktujte nás

Správa na zkoušku
3 měsíce zdarma

Jsme si vědomi, že důvěru je třeba budovat, a proto vám nabízíme možnost vyzkoušet naši správu bytů, rodinných domů a vil na 3 měsíce zdarma. Během této doby se rozhodnete, jestli chcete pokračovat. Pro více informací vyplňte formulář a my vás obratem kontaktujeme, abychom vám vše podrobně vysvětlili.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

    Jsme experti na správu investičních nemovitostí