Kvalitní správa zvyšuje hodnotu nemovitosti

Doporučíme vám osvědčené partnery, kteří mají moderní a proaktivní přístup ke správě. Můžete si vybrat mezi větší správcovskou firmou, která spravuje domy po celé Praze, nebo menším správcem. Oba naši partneři vynikají zastupitelností, zkušenostmi a profesionalitou. Kvalitní správce se stará o vedení účetnictví, evidenci nájemníků, správu financí a vyúčtování plateb, ale také pravidelnou údržbu, opravy a modernizace, revize technických zařízení a energetický management, čímž prodlužuje životnost budovy a zvyšuje její hodnotu. Administrativně-právní podpora zase zahrnuje sledování legislativních změn, přípravu smluv a interních dokumentů, jako jsou stanovy nebo domovní řád. Dobrý správce vám pomůže založit společenství vlastníků jednotek (SVJ), zorganizovat výběrová řízení a může plnit funkci profesionálního předsedy.

O dům je postaráno, ale co váš byt?

Rádi byste byt pronajali, ale nevíte, kde začít? Obáváte se starostí s nájemníky nebo nemáte na správu čas a chuť? Jsme tu, abychom vám pomohli! Správu bytu od Happy House Rentals zdaleka neocení jen majitelé nemovitostí, kteří žijí v zahraničí. Naše služby jsou určené všem, kdo nechtějí svůj drahocenný čas trávit údržbou, dohadovat se s nájemníky i SVJ a pořád něco řešit. Nabízíme profesionální správu na klíč pro bezproblémový provoz vaší investiční nemovitosti a maximální výnos z pronájmu

Zajistíme také prodej činžovního domu

Pokud zvažujete prodej svého činžovního domu, projektu či pozemku, rádi vám poskytneme odbornou radu a bezplatné ocenění. Každoročně úspěšně prodáváme několik bytových domů a developerských projektů našim solventním a prověřeným investorům. S potěšením vám představíme možnosti.

napište nám

Kontaktujte nás s jakýmkoli dotazem