Činžovní domy nejen spravujeme, také je úspěšně prodáváme. Za posledních pár let jsme zrealizovali prodej činžovních domů na Praze 1, 2 a 3 a také prodej většího nebytového komplexu na Praze 7. Kupující jsou naši dlouhodobí obchodní partneři a jejich strategie je jednoduchá – investovat do domu, který generuje zajímavý výnos. V případě, že dům vyžaduje kompletní přestavbu, je třeba promyšleně rekonstruovat s jasnou vizí jeho využití nebo rozprodeje bytových jednotek.

Informace o Vašem domě neposkytujeme žádným neověřeným investorům, prohlídku organizujeme až poté, co jsme si jistí, že kupující má vážný zájem a dostatek finančních prostředků. Pokud si nejprve přejete, aby se investor představil prostřednictvím Zájmového dopisu, tzv. LOI, není to žádný problém!

Rádi Vás uvidíme v naší kanceláři a prodiskutujeme možnost prodeje vašeho činžovního domu.

Můžete volat přímo našemu prodejnímu specialistovi – p. Zmátlíkovi, který Vám rád nezávazně vypočítá tržní cenu Vašeho domu!

Pokud jste kupující, neváhejte nám sdělit své požadavky. V naší interní databázi činžovních domů máme vždy aktuální novinky na trhu.

 

Rostislav Zmátlík – prodejní specialista
mobil +420 737 477 777
email zmatlik@happyhouserentals.com