Jak při naší Správě probíhá naše další služba - realitní činnost?

Obsazení bytů a domů, které spravujeme, je vždy naší prioritou. Jsme si vědomi, že prázdná nemovitost Vám nic nevydělá. Byty, které spravujeme, nabízíme přednostně a s předstihem, jejich obsazenost je nadprůměrná a pečlivě vybíraní nájemci zůstávají průměrně 2-3 roky. Vaše nemovitost Vám tedy generuje zisk bez zbytečných prostojů.
Vzhledem k tomu, že jsme na realitním trhu již 20 let, máme svoji interní databázi klientů a z ní primárně čerpáme.

Dlouhodobé pronájmy

Cena naší správy –  poplatek za správu i s provizí za obsazení nemovitosti – je pro Vás z dlouhodobého hlediska výhodnější, než u kolegů –  jiných správcovských firem. Můžete to vidět na našich grafech viz. níže nebo Vám to rádi  vysvětlíme na osobní schůzce.

Průměrně nám zprostředkování pronájmu netrvá více než 2 týdny
a námi pečlivě vybraní nájemci zůstávají průměrně déle než 2 roky, takže Vaše nemovitost v podstatě neustále produkuje výnos.

Výši nájemného určujeme podle aktuální tržní situace nemovitosti a po domluvě s Vámi, nenabízíme Vaši nemovitost pod cenou, abychom si ulehčili práci!

O celý proces pronájmu se stará makléř, který má na starosti Vaši nemovitost, vy pouze na konci schválíte budoucího nájemce. Nájemní smlouvy jsou pečlivě připravené naším právním zástupcem, odpovídají aktuální legislativě a zkušenostem z naší praxe.

Všechny spravované nemovitosti, které jsou aktuálně k pronájmu, jsou nabízeny přednostně.

Středně a krátkodobé pronájmy

Při tomto typu pronájmu žádnou provizi za zprostředkování neplatíte, je již započtena v konečné ceně pro klienta.

Pokud byt chcete nabízet turistům nebo lidem, co v Praze pobývají několik měsíců, rádi se ho ujmeme.

U těchto typů pronájmů je potřeba mít vše perfektně zorganizované, u turistických pobytů se navíc musí ohlídat chovaní klientů v domě, aby nerušili noční klid. Vzhledem k tomu, že toto děláme již druhou dekádu, můžeme říci, že se stížnosti na klienty v bytech, o které se staráme, téměř nevyskytují.

Spolupracujeme se spolehlivou úklidovou firmou, naši check-in agenti perfektně znají dané nemovitosti (včetně např. umístění pojistek), orientují se v dané lokalitě a jsou zvyklí vyřešit jakékoliv požadavky nebo problémy klientů.

Když Vám ukážeme profily našich bytů na ubytovacích portálech, tak se přesvědčíte, že máme výborné hodnocení a klienti se chtějí vracet!

„Jsme si vědomi, že prázdná nemovitost Vám nic nevydělá“

press

Adéla Press vedoucí divize

Jak můžete vidět na našich webových stránkách (www.happyhouserentals.com), v nabídce nebývá spravovaných bytů více než 15, jelikož většina nemovitostí v naší Správě je obsazena nájemníky.

Vzhledem k tomu, že naše realitní kancelář je na trhu již 20 let, můžete mít jistotu, že naše zkušenosti a dobré jméno povedou k bezproblémovému obsazení vaši nemovitosti. Máme svojí interní databázi klientů a navázanou spolupráci s korporátními společnostmi. 

Naší snahou je také spokojenost nájemců, protože takový klient se o nemovitost dobře stará a zůstává v nájmu delší dobu, což Vám jako majiteli stabilizuje výnos.