Divize Správy nemovitostí patří pod Happy House Rentals s.r.o. – moderní, komorní a úspěšnou realitní kancelář, která má dobré jméno na Pražském trhu již 20 let a neustále rozšiřuje své služby i portfolio.

Jsme team, na který se můžete spolehnout! Umíme skloubit Správu a realitní činnost tak, aby Vaše nemovitost generovala stabilní výnos, byla v co nejlepším stavu  a nájemník zůstal co nejdéle.

Naší divizi Správy vede paní Adéla Press. Adéla získala zkušenosti se správou ve Velké Británii a spolu s manželem Robertem, který pochází z Bristolu, tvoří management této divize. 

Jejich pravou rukou je Míša, která je často v terénu, jelikož kontroluje veškeré opravy a rekonstrukce. Koordinátorka inspekcí Anneli je také většinou v terénu,všechny nemovitosti totiž prochází pravidelně důkladnou inspekcí.

Správu celých činžovních domů a administrativu s tím spojenou má na starosti Markéta.

Domsys je software, který používáme a do kterého budete moct brzo nahlížet vy jako majitel nemovitosti. Stávající nájemník zde uvidí dokumenty týkající se jeho nájemního vztahu.
Naši externí partneři nejsou tolik vidět v kanceláři, ale dělají obrovský kus práce, jelikož velkou část nemovitostí, které se k nám dostanou do Správy je potřeba opravit, případně vylepšit.
Náš přístup ke Správě je pečlivější a flexibilnější, než bývá zvykem. Neustále vylepšujeme naše procesy, pokud jako majitel nemovitosti máte nějaké návrhy, rádi vás vyslechneme.

Proč právě naší správu?

Protože náš první zájem je zájem majitele. Až druhý v pořadí je náš finanční zisk, pro který tuto práci děláme a tento přístup je na naší správě vidět. Vyzkoušejte nás a přesvědčíte se, že děláme nejkvalitnější správu v Praze! Pro váhavé majitele nabízíme dokonce 3 měsíce správy zdarma. Chápeme, že si nejdříve musíme získat vaši důvěru.

"Staráme se o Vaši nemovitost jako o vlastní.”

Proč to celé děláme?

                            Hlavním důvodem, proč děláme naši práci, je ulehčení života – Vám – našim klientům – majitelům nemovitostí, o které se staráme. Baví nás pečovat o Váš majetek! Celé naše úsilí vede k co k největšímu výnosu z Vaší nemovitosti a k tomu, ze svoji nemovitost můžete pustit z hlavy s vědomím, že je o ni 100% postaráno. Když budete mít chuť, stačí pár kliknutí a v našem systému si zkontrolujete aktuální stav.

Také máme dobrý pocit, když se nezapomíná na nájemce – pro ně je Vaše nemovitost domovem a my chceme, aby se tam cítili co nejlépe a i proto zůstávali co nejdéle.

Blažena Polahárová majitelka společnosti